Kontakta oss

Susanne Rydberg
Försäljningsansvarig
susanne.rydberg@svenskamassan.se
Tel: 031-708 82 02

 

Kontakta Susanne om du vill diskutera ett deltagande på ProcessTeknik

Ola Lundqvist

Affärsansvarig
ola.lundqvist@svenskamassan.se
Tel: 031-708 86 64

 

Kontakta Ola om ni vill medverka på annat sätt, genom något samarbete eller t.ex. som föreläsare eller skapa aktiviteter.

Pia Nyzell
Senior Adviser
pia.nyzell@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 83

 

 

Türkan Yerlikaya
After Sales
turkan.yerlikaya@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 30

 

Kontakta Türkan om du vill beställa monter, monterinredning eller tekniska tjänster samt frågor om in-eller utflyttning.

 

 Annelie Lundkvist
Projektkoordinator
annelie.lundkvist@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 29

 

 

Kontakta Annelie om du har praktiska frågor kring din mässplanering och ditt planeringsverktyg Utställarservice Online. Vi hjälper dig även med hur du kan marknadsföra dig gentemot dina kunder och öka antalet besökare till just din monter.

 

Alexandra Fjällman
Marknadsansvarig
alexandra.fjallman@svenskamassan.se
Tel: 031-708 87 17

 

 

Ansvarar för marknadsföringen på ProcessTeknik.

 

Rebecca Gyllstedt
Marknadskoordinator
rebecca.gyllstedt@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 54

 

Ansvarar för ProcessTekniks webbsida, sociala medier och digital marknadsföring.

 

Internationella representanter

Tyskland, Österrike och Nederländerna

Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
Tel: +49 (0) 1733 189 237
E-post: svenskconsult@t-online.de

 

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
Tel: +47 64 92 71 09
E-post: kjell@scanexpo.com

 

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
Tel: +45 70 20 20 06
E-post: rud@korf.dk